خرید دستگاه Antminer S9j 14.5 t ماینینگ بیت کوین

خرید دستگاه Antminer S9j 14.5 t ماینینگ بیت کوین

خرید دستگاه Antminer S9j 14.5 t ماینینگ بیت کوین

ارزهای قابل استخراج : بیت کوین , بیت کوین کش , پرکوین , ای مارک , …

فدرت : ۱۴٫۵TH

مصرف برق : ۱۳۵۰W

توضیحات :

دستگا ه انت ماینر Antminer S9 14.5 t یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین دستگاه های استخراج در حال حاضر کمپانی مطرح بیت مین می باشد .
• طراحی مقرون به صرفه

Antminer S9 14.5 t یکی از بهترین دستگاه های ماینر قابل حمل در جهان می باشد که در اندازه مشابه انیمایتور S7 و با الگوبرداری از سیستم آن ، در حال حاضر قدرت بالاتری را در مقایسه با دستگاه قبل در تولید بیت کوین دارد. این انیمایتور از ۱۸۹ چیپس برای تولید هر چه بهتر بیت کوین استفاده می کند.

خرید دستگاه Antminer S9j 14.5 t

• کنترل انت ماینر S9 از طریق سیستم Dual ARM® Cortex®-A9 Microprocessorمی باشد.

تیم مهندسی ساخت دستگاه S9 با بهره گیری کامل از فناوری های موجود ازسریع ترین Dual ARM® Cortex®-A microprocessor withCoreSight™ جهت ساخت دستگاه استفاده کرده اند.

• تولید با قدرت بیت کوین با حفظ حداقل درجه حرارت دما

بدنه آلومینیوم دستگاه به همراه سینک های تخصصی گرمایشی و تهویه تخصصی ، امکان حفظ خنکی محیط اطراف را توسط دستگاه فراهم می کند.هر یک از چیپس های انت ماینر S9 به سینک های گرمایشی آلومینیومی متصل هستند و دو تهویه بسیار قوی پر سرعت نیز درجه دما محیط را کنترل می کنند.

• طرز کار راحت
طراحی منحصر به فرد دستگاه انت ماینر s9 جهت کاربرد راحت به همه کاربران این امکان را می دهد تا بعد از خرید دستگاه ، تنها با وارد کردن آدرس کیف پول مجازی خود بتوانید به راحتی وارد فرایند ماین کردن شوید. همچنین شما می توانید دستگاه خود را در حالت شخصی قراردهید.

 

قیمت نهایی دستگاه Antminer S9j + پست : ۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان

شماره تماس : ۰۹۲۱۶۹۵۲۷۰۴ (لطفا فقط اس ام اس)

بعد از پرداخت با شما تماس گرفته میشود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *